Zastrzeżenia prawne

Prawa autorskie

Niniejsze strony chronione są prawem autorskim. Wszystkie informacje, opisy produktów oraz elementy graficzne jak w szczególności: fotografie, obrazy, rysunki, ikonki, logo, są chronione prawami autorskimi. Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i użyte są wyłącznie w celach informacyjnych. Zabrania się ich kopiowania, rozpowszechniania, używania do celów handlowych lub umieszczania na innych stronach internetowych bez odpowiedniej zgody.

Ochrona danych osobowych

Informujemy iż dane osobowe pozyskane w związaku z działalnością sklepu Amour.pl są przetwarzamy wyłącznie w związaku z tą działalnością, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Klienci mają prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Dane osobowe i adresowe uzyskane od Klienta są przechowywane w bezpiecznym miejscu na naszym serwerze. Nie udostępniamy i nie sprzedajemy tych infomacji osobom trzecim. Nie przechowujemy żadnych informacji na temat kart kredytowych Klienta.

Newsletter

Udostępniając swój adres e-mail w celu otrzymywania newslettera Klient wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, w szczególności o nowościach, ofertach specjalnych, promocjach. Klient ma prawo zrezygnować z usługi powiadamiając nas o tym. Pozyskanych w ten sposób adresów e-mail nie udostępniamy osobom trzecim.

Na wszelkie pytania związane z regulaminem sklepu odpowiedzą nasi pracownicy pod adresem info@amour.pl lub numerami telefonów: tel.58 664-97-98, tel.694-403-787.