Informujemy, iż w dniach 24.12.2019 - 07.01.2020 perfumeria będzie nieczynna.
Wszystkie zamówienia realizujemy do 20 grudnia 2019 (szybka wysyłka przy płatności za pobraniem). 23 grudnia 2019 tylko odbiory osobiste do godziny 12.00.
Reszta zamówień realizowana będzie od 7 stycznia 2020.
Życzymy wesołych świąt Bożego Narodzenia i udanej nocy sylwestrowej.

Zastrzeżenia prawne

Prawa autorskie

Niniejsze strony chronione są prawem autorskim. Wszystkie informacje, opisy produktów oraz elementy graficzne jak w szczególności: fotografie, obrazy, rysunki, ikonki, logo, są chronione prawami autorskimi. Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i użyte są wyłącznie w celach informacyjnych. Zabrania się ich kopiowania, rozpowszechniania, używania do celów handlowych lub umieszczania na innych stronach internetowych bez odpowiedniej zgody.

Ochrona danych osobowych

Informujemy iż dane osobowe pozyskane w związaku z działalnością sklepu Amour.pl są przetwarzamy wyłącznie w związaku z tą działalnością, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Klienci mają prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Dane osobowe i adresowe uzyskane od Klienta są przechowywane w bezpiecznym miejscu na naszym serwerze. Nie udostępniamy i nie sprzedajemy tych infomacji osobom trzecim. Nie przechowujemy żadnych informacji na temat kart kredytowych Klienta.

Newsletter

Udostępniając swój adres e-mail w celu otrzymywania newslettera Klient wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, w szczególności o nowościach, ofertach specjalnych, promocjach. Klient ma prawo zrezygnować z usługi powiadamiając nas o tym. Pozyskanych w ten sposób adresów e-mail nie udostępniamy osobom trzecim.

Na wszelkie pytania związane z regulaminem sklepu odpowiedzą nasi pracownicy pod adresem info@amour.pl lub numerami telefonów: tel.58 664-97-98, tel.694-403-787.